Ücretsiz WordPress Blog Teması (TrendMini)Türkiye’nin en gözde tema yapımcılarından TrendWP ‘nin kişisel kullanım için hazırlandığı son derece kullanışlı olduğuna inandığım TrendMini teması ile karşınızdayız.

TrendMini ücretsiz WordPress teması ile; kişisel bloglardan teknoloji bloglarına, sağlık bloglarından moda bloglarına kadar, farklı birçok alanda, istediğiniz kategorilere ait blog açabilirsiniz.

İnce ve zarif hatlara sahip olan TrendMini, profesyonel temalara taş çıkartacak kalitede bir tema. Bu düzeyde bir temanın bedava dağıtılıyor olması ise gerçekten takdire değer bir davranış.

Tema kodları seoya uygun bir şekilde kodlanmış ve bizlere sunulmuştur. Tamamen özgün bir şekilde hazırlanmış olan tema, hem sizin hemde kullanıcılarınızın daha rahat ve hızlı işlem yapabilmesini sağlayacak temiz bir kodlama ile hazırlanmıştır.

Kurulumu da kullanımı kadar kolay olan bu güzel temayı hızlı ve hatasız kurmak için hazırlanmış olan doküman da anlatılan adımları sırası ile uygulamanız yeterli. İndirdiğiniz tema dosyasında kurulumun nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgi bulunmaktadır.

Temanın Demo Adresi

Temayı İndir

WordPress Sosyal Ağda Paylaş Eklentisi (Juiz Social Post Sharer) başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.Etiketler: , , , ,

Yorum Gönder

manset29
WordPress Ziyaretçi İstatistik Eklentisi (NewStatPress)

Sitenizdeki ziyaretçileri izlemenin en detaylı yolu bence NewStatPress eklentisi. Ciddi anlamda detaycı olan bu eklentinin...

Kapat