WordPress 3.8 Parker Türkçe YayınlandıKodlama bilgisine sahip olmadan dileyen herkesi blog sahibi yapan, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress, 2013 yılını geride bıraktığımız bu günlerde görsel anlamda köklü değişiklikler yaparak kullanıcılarına yeni yıl öncesi bir sürpriz güncellemesi yayınladı.

3.8 Parker koduyla yayınlanan WordPress, mobil ve tabletler ile daha uyumlu hale gelerek admin panelinde kolay kullanım imkanı sunuyor. Bileşenler bölümünde de bazı değişiklere gidilirken, profil sayfasına yerleştirilen 8 farklı renk seçeneği ile admin panelinizi renklendirebiliyorsunuz. Görsel değişikliğin yanı sıra baştan aşağı yenilenen varsayılan tema Yirmi Ondört sürümü ile temalar sekmesinde yerini aldı. Baştan aşağı yenilenen magazin stili temanın üst tarafında yer alan tabla sayesinden istediğiniz etiketleri yada yapışkan yazılarınızı ön plana çıkarabileceksiniz.

WordPress 3.8 sürümü Türkçe olarak indirebilir yada admin panelinizdeki güncellemeler sekmesinde güncelleyebilirsiniz.

WordPress 3.8 Türkçe İndirEtiketler: , , ,

Yorum Gönder

manset14
WordPress JPEG Sıkıştırma Oranı Nasıl Değiştirilir?

WordPress’in JPEG sıkıştırma oranını düzenleyerek daha optimize ya da daha kaliteli görseller elde edebilirsiniz. WordPress,...

Kapat